Jesteśmy firmą rodzinną, która od 2005 roku zajmuje się produkcją opakowań tekturowych. Przez pierwszych 5 lat prowadziliśmy działalność w Gostyniu, jednak z czasem zaczęło brakować miejsca na kolejne zakupione maszyny umożliwiające nam rozszerzenie asortymentu oferowanych usług. Dlatego też w 2011 roku postanowiliśmy przenieść siedzibę naszej firmy do pobliskiego Daleszyna. Tu w spokojnym oraz zacisznym miejscu otoczonym drzewami i polami, rozwijamy naszą działalność produkując w pełni ekologiczne i podlegające recyklingowi pudła.


Nasze wyroby mogą być wykorzystane do pakowania mebli, sprzętów AGD i RTV, artykułów spożywczych, przemysłowych itp.. Produkujemy opakowania ekspozycyjne z nadrukiem kolorowym dedykowane dla produktów oferowanych w sieciach handlowych. Ponadto wytwarzamy kartony i przekładki do owoców i warzyw, mrożonek, wyrobów masarskich itp. Wykonujemy także usługi w postaci drukowania flekso, klejenia, wycinania oraz projektowania grafiki.


Optymalizacja procesu produkcji oraz wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata działalności, pozwalają nam zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Ciągły rozwój firmy umożliwia nam tworzenie nowych rozwiązań spełniających wymagania naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować wielkoseryjne produkcje jak również zamówienia na pojedyncze kartony wielkością i kształtem dopasowane do wybranych produktów. Zaufało nam już wielu klientów, dlatego i Ty zapakuj się z nami!

Serdecznie zapraszamy do współpracy.